Platforma Casting.pl to wyjątkowe miejsce w sieci – przestrzeń wizualnej estetyki, która łączy społecznościowy charakter z możliwościami castingowymi. Umożliwia prezentację własnej osoby poprzez zdjęcia i filmy, stwarzając tym samym szansę na poznanie interesujących ludzi i zawarcie atrakcyjnych kontraktów z osobami o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Ale to nie wszystko!
 
Wyjątkowość naszego projektu polega na jego społecznościowym charakterze w połączeniu z dostępem do zleceń z branży medialno-castingowej. Naszej społeczności umożliwiamy inwestowanie w doświadczenie i cenną wiedzę, potrzebną do zaistnienia w castingowo-medialnej przestrzeni. Służymy doświadczeniem odpowiednim do tego, aby pomagać debiutantom „stawiać pierwsze kroki” i rozwijać umiejętności tych, którzy posiadają medialne predyspozycje. Tym samym koncentrujemy się na nieustannym promowaniu i wspieraniu castingowej społeczności w jej dążeniu do wyznaczonych celów.
 


Jeśli:

  • - charakteryzują Cię: otwartość i komunikatywność,
  • - lubisz ludzi, chcesz zawierać nowe znajomości,
  • - chcesz poznać specyfikę castingowo-medialnej przestrzeni, bo czujesz, że to Twoje środowisko naturalne, a przy tym doskonale się bawić,

  • - chcesz nieustannie się rozwijać, realizując się w naszych projektach,
  • - nie boisz się wyzwań,


a ponadto wierzysz, że Twoje umiejętności i zapał połączone z możliwościami rozwoju, które Ci oferujemy, są możliwością sukcesu, to właśnie na Ciebie czekamy! Użytkownikom, którzy chcieliby brać udział w zleceniach dajemy możliwość wykupienia Kontraktu Złotej Gwiazdy. Szansa na nawiązanie niezwykłych znajomości, poznanie specyficznej atmosfery panującej na planie filmowym, debiut przed kamerą lub udział w sesji fotograficznej – wszystko to jest niemal na wyciągnięcie ręki!
 Casting.pl to nowe znajomości i nowe możliwości, przede wszystkim jednak doskonała zabawa. To także możliwość samorealizacji poprzez udział w ciekawych projektach i być może to pierwszy krok na drodze budowania obiecującej kariery!
 Zapewniamy obsadę statystów i epizodystów na potrzeby kina, produkcji telewizyjnych, reklamy, wydarzeń specjalnych, eventów itp. W swoim portfolio mamy wiele prestiżowych projektów filmowych, reklamowych i innych. Między innymi: „Miasto 44”, „Bitwa Warszawska”, „Bogowie”, „Wałęsa – człowiek z nadziei”, „Drogówka”, „W ciemności”. Zapewnialiśmy także obsadę do produkcji realizowanych na potrzeby telewizji, m.in. bijących rekordy popularności serialowych hitów: „Ranczo”, „M jak Miłość”, „Komisarz Alex”, uznanego przez publiczność nie tylko w Polsce, ale również zagranicą ”Czasu Honoru”, czy wysokobudżetowych międzynarodowych koprodukcji m.in.: „Dzwonów Wojny”. Nie jest nam obca współpraca przy obsadzie wielu programów rozrywkowych, także tych największych i najbardziej popularnych, tj.: „X Factor”, „Mam Talent”, „The Voice of Poland”, „Jaka to melodia?”. Zapewniamy obsadę reklamowych kampanii wielu znanych marek, tj. Ikea, Nestle, KFC, Żywiec, McDonald’s, Toyota. W sektorze reklamowym rekomendowane przez nas osoby biorą udział w sesjach zdjęciowych, eventach i pokazach mody. Od wielu lat współpracujemy także przy organizacji najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce, jak m.in.: Festiwal Plus Camerimage, Plejada Gwiazd w Międzyzdrojach, Festiwal Złote Orły, Gala Gwiazd. To tylko kilkanaście tych najnowszych projektów. Długoletnia działalność w sektorze castingowym, doświadczenie w branży i stojące za nami tysiące zrealizowanych z sukcesem różnorodnych przedsięwzięć sprawiają, że nasi Partnerzy chętnie powierzają nam udział w kolejnych realizacjach.

Chcesz wziąć w nich udział? Dołącz do nas!