Wyszukiwarka


Znajdź zdjęcie na podstawie identyfikatora

W celu wyszukania zdjęcia należy wpisać w okienku kod klienta (np. 12345). Prosimy pamiętać o tym, aby najpierw wpisywać cyfry, a potem litery.

 

Dla Użytkowników

Wyszukiwarka przeznaczona jest dla użytkowników Casting.pl, którzy tworząc własny profil, automatycznie wyrażają zgodę na umieszczenie wizerunku w elektronicznym katalogu. Tym samym wyrażają chęć otrzymywania propozycji oraz uczestnictwa w projektach realizowanych przez Casting.pl oraz przez partnerów i kontrahentów współpracujących z Casting.pl

 

Dla Partnerów

Ta część serwisu dedykowana jest Partnerom współpracującym z Casting.pl, reżyserom i producentom filmowym i telewizyjnym, producentom reklam, agencjom reklamowym, firmom z branży medialno-artystycznej, a także organizatorom targów, imprez artystycznych oraz eventów firmowych.

Najprostszymi drogami nawiązania z nami współpracy są:

  • skorzystanie z Wyszukiwarki. Tutaj mogą Państwo samodzielnie wyszukać osobę odpowiadającą zakładanym przez Państwa kryteriom. W tym celu została stworzona funkcja "Szukaj". Po odnalezieniu odpowiedniej osoby należy zapisać jej numer katalogowy, a następnie przesłać go razem z tytułem zlecenia na adres: administrator@casting.pl Błyskawicznie skontaktujemy się z wybranymi przez Państwa osobami, umawiając spotkanie castingowe.
  • kontakt telefoniczny lub mailowy lub telefoniczny z administratorem 792600201, administrator@casting.pl Pod wskazane adresy mogą Państwo przesłać brief castingowy. Skontaktujemy się zwrotnie w celu omówienia szczegółów zlecenia.

Więcej szczegółów na temat możliwości współpracy odnajdą Państwo w zakładce "Oferta"->Partnerzy.